Černočerná linka – Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner

Po minulém pekelném příspěvku přichází zase pozitivní recenze. Tahle tekutá linka (s šíleně dlouhým názvem, který už znovu přepisovat nehodlám) je moje stálice a asi ještě dlouho bude. Určitě bych ji zařadila to svých TOP3 produktů na oči.

Prodává se v jediném odstínu Black On Track a seženete ji i ve voděodolné verzi, kterou ale nemám ozkoušenou. Linky je s klasickým tenkým štětečkem. Ulpívá na něm celkem dost barvy, která se dá ale v pohodě otřít o hrdlo a tak se tloušťka linky snadno reguluje. Mě tekuté linky se štětečkem vyhovují nejlíp, namaluju se s nimi jedním tahem na rozdíl od krátkých hrotů nebo linek ve fixu.

Samotná barva je černočerná, tak akorát tekutá, nerozpíjí se, nikam neteče, ale vytvoří souvislou inkoustovou linku, která rychle zaschne (jakože hned, pokud nekýchnete při nanášení, žádné obtiskávání nebude) a drží celý den až do odlíčení. Pokud nebudete hodně brečet, na místě zůstane a nehne se, dolů ji ale dostanete bez problémů i vodou. Myslím, že na oku není ani lesklá ani matná, vypadá asi jako vrstva tuši (tuše, jak se to skloňuje?).

Tady ji máte v celé své kráse, po zaschnutí jsem ji drhla suchým kapesníkem a vůbec nic se jí nestalo. Jak už jsem ale říkala, voděodolná není, takže vodní test samozřejmě nepřežila.

Jedinou nevýhodou tekuté linky je její balení. Pokud ji totiž nebudete udržovat ve svislé poloze, nateče obsah do víčka, kde bude zasychat a občas vytvoří žmolek (těch se snadno zbavíte papírovým kapesníkem ale je to škoda produktu). Zateče taky i do šroubování, takže se občas lahvička opatlá. Je to jen drobný estetický nedostatek, ale já nemám ráda začuněnou kosmetiku.

Celkově je pro mě linka ale parádní. Černočerná, rychle zaschne, neobtiskává se, drží a má pro mě ideální aplikátor. No a stojí pouze 70 Kč a najdete ji ve vybraných prodejnách Rossmann. Přála bych si, aby ji Catrice začala vyrábět ve více barvách, protože moc a moc toužím po tmavě zelené lince a s gelovkami si nevím rady (jejich nanášení totiž fakt není jedním tahem).

Máte rády tekuté linky? A znáte tuhle? A ještě prosím, nemáte někdo tip na tmavězelenou tekutou linku se štětečkovým aplikátorem?

Markéta

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s