Nejvíc nejlepší řasenka – excess!

Stačilo by napsat, Černá Moora měla zas pravdu, vy kliknete, přečtete Mooří recenzi a nemusíte se dál namáhat. Ale zas dobré výrobky by se měly chválit, aby se člověk nemusel řídit podle jedné recenze. Takže jak už asi tušíte, bude řeč o L’Oréal Volume Million Lashes excess, která se od té základní odlišuje červenozlatým obalem a taky tím, že je ještě o fous lepší.

DSCN4798

Jako původní Milion Lashes má i excess plastový kartáček. Jen asi tak o třetinu delší a jinačího tvaru. Právě to, že je delší mě ze začátku vyděsilo, nemám moc velké oči a kartáček mi připadal příliš velký a neohrabaný. Ale po týdnu se to zlomilo, kratáčkem se řasy pročesávají neuvěřitelně rychle a efekt je výborný. Navíc tvar kartáčku s dlouhými štětinkami nejblíž tyčince vytváří parádní kočičí oči, protože protáhne a oddělí řasy ve vnějším koutku mnohem líp než originální verze. Naopak krátkými na špičce dá dostat i k těm nejmenším řasám v koutku oka.

DSCN4799

Při řasení prodlouží i zahustí v jediné vrstvě, neslepuje ani pokud se rozhodnete ještě někde přidat druhou vrstvu (což obvykle stejně není nutné). Při řasení si musím dávat pozor, abych si neobtiskla řasy o víčko, tak moc prodlužuje a natáčí, a na spodní řasy stačí jen ťupnout, pokud nechcete efekt ala Twiggy.

on of

S linkou je samozřejmě efekt ještě mnohem lepší a dokonce se mě už lidi ptaly, co používám za řasenku. Navíc řasenka během dne obvykle nikam neputuje, rozhodně se neobtiskává, občas se mi při náročnější zátěži maličko nadrobí pod oko, ale rozhodně nevypadám jako panda.

DSCN4802

Sice je to jedna z nejdražších řasenek, které jdou sehnat v drogérii, ale stojí za každou korunku, kterou za ní dáte. Navíc v drogérkách je často akce, kdy už se vejdete do 300 Kč. A protože jsem hrozný konzervativec, kterému trvalo vůbec zkusit něco jiného než klasickou Volume Million, a protože pokusy jiných řasenek nedopadly moc slavně, nejspíš vám dám s recenzemi řasenek na dlouho pokoj. Prostě L’Oréal Volume Million Lashes excess je to pravé ořechové pro mě a nemám na dlouho potřebu zkoušet něco dalšího. Jestli hledáte perfektní řasenku, zkuste tuhle, i když jsou řasenky hodně individuální, já za ní dám ruku do ohně.

Znáte? Máte?

Markéta

Reklamy

2 thoughts on “Nejvíc nejlepší řasenka – excess!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s