Můj život v dubnu

Můj duben byl vlastně strašně nezajímavý měsíc až na jedno drobné zpestření. Většinu času jsem strávila v laborce při práci na diplomce. Ten jediný hezký víkend jsem prostonala a pak už bylo hnusně. Světlým okamžikem byl výlet do Říma, o kterém už jsem vám ale psala tady. Kvůli nemoci a nedostatku času i inspirace jsem vlastně ani moc nepekla .Takže jsem si říkala, o čem vám vlastně budu psát. No ale došlo mi, že jsem do březnového článku zapomněla dát své lakovací kreace, a že jsem taky otravovala na insta fotky jara v rozpuku. Takže to bude dneska spíš vizuální článek.

IMG_20160501_111057

Podle mě jsou pučící stromy nejkrásnější zelenou pod sluncem. A kvetoucí třešně jsou prostě naprosto úžasné. A co teprv až budou zralé!

IMG_20160423_172037

Tady další kvetoucí okrasné cosi.

IMG_20160427_215410

A za laborkou máme hned botanickou a magnólii.

DSCN9178

V březnu jsem hodně lakovala SpaRitual. No musela jsem všechny ty kousky ze semináře a veletrh vyzkoušet.

Tohle je Intricate z loňské podzimní kolekce Pause, který možná ještě zeženete v právě probíhajícím výprodeji za bezkonkurenční cenu. Velmi výrazná a zároveň elegantní záležitost.

SpaRitual - Pause - Intricate 2

Musela jsem taky hned vyzkoušet mazlíky z jarní kolekce Nurture. Zelenkavý Caring.

SpaRitual - Nurture - Caring

A třpytivý modrý Affection. Pokud chcete více fotek, najdete je zde.

SpaRitual - Nurture - Affection

Neunikla mi limitovaná edice Zensibility od Catrice a z ní jemná růžová nude Sheer Silence. Limitka je stále dostupná v Rossmannech.

DSCN8996

Ani Happy Girls are Pretty od Essence, kde jsem ulovila hnědý třpytivý lak The Choco Side of life. Tuším, že i tahle limitka v Rosmannech stále ještě je, ovšem dost vyzobaná.

DSCN9641

Popadla mě jarní nálada a s ní i trocha tvořivosti. A taky je potřeba používat nejen nové přírůstky v mé lakovací sbírce. Zelená z meruňkovoku mi dělaly parádu na Velikonoce. Zkombinovala jsem zelenou Viva Brasil z limitky Carnival of Colours a meruňkovou s jemným třpytem Love, Peach and Harmony z limitky Celtica, obojí od Catrice.

Catrice - LE Celtica - Love, Peach and Harmony, Catrice - LE Carnival of Colours - Viva Brasil

Oprášila jsem taky matný Play It Blue z limitky Candy Shock, který už mám asi 3 roky. U lakování jsem nadávala a nakonec použila lesklý topcoat. Budu se muset s tímhle baby blue láčkem nejspíš rozloučit. Ale vypotřebovala jsem ho víc než půlku, což je rozhodně dobrý výkon. Jo a taky jsem si vypěstovala řeřichu.

Catrice - LE - Candy Shock - Play in Blue + tc

Zkusila jsem lákat jaro opět Caring od SpaRitual. Tentokrát jsem ho doplnila matným topcoatem od L’Oreal a na prsteníček dala SeaGlass od SpaRitual z letní kolekce Drift. Přijde mi, že na zeleném podkladu tolik nevynikl jeho růžovofialový chameleounský lesk, i tak se mi ale výsledek moc líbil.

SpaRitual - Nurture - Caring + Matný TC + Drift - Sea Glass

A abyste neřekli, že vás šidím, přidám i trochu toho FoodPorn, které frčí na insta. Tyhle borůvkové lívanečky byly přímo delikátní a recept vás nemine.

DSCN9993

Stejně jako recept na tuhle ultrakakaovou jáhlovou kaši s kořením.

DSCN0030

No a přítel si k narozeninám přál dort Pavlova. Tak jsem překonala strach a měli jsme královskou snídani. Pavlovu s mátovou šlehačkou, jahodami a borůvkami.

DSCN0010

A jak jste si duben užívali vy?

Markéta

Reklamy

6 thoughts on “Můj život v dubnu

 1. Krásné fotky! 🙂 Já jsem si vlastně duben ani moc neužívala, nikam jsem necestovala, nic zajímavého se nedělo, taková klasická rutina… ale taky se nestalo nic špatného, což je dobře. Květen budu mít asi zajímavější, příští víkend mám první sportovní turnaj v životě (kde se pěkně ztrapním) a pak jedu na týden na dovču do Slovinska. 🙂

  1. Tyjo, tak to budeš mít krásný květen. Držím palce na turnaji, v čem to vlastně bude?
   Můj květen bude asi dost nijaký, protože mám 30.5. státnice, takže ležím/sedím v učení. Aspoň teda občas uteču na nějaký ten food festival nebo tak.
   M.

   1. Turnaj byl ve volejbale, ale jsem jen náhradník, tak jsem většinu proseděla na střídačce. No a do Slovinska jsem nejela, protože se mi po tom turnaji rozjely plané neštovice. 😦 Mám to ale pech… Jsem ráda, že ti státnice dopadly dobře. 🙂

   2. Naštěstí byly v pohodě. Po týdnu už jsem mohla mezi lidi, moc jsem jich neměla, horečky jsem neměla, zhyzděná nejsem. 🙂 Dokonce mi to v práci nechtěli věřit, že jsem prodělala neštovice, prý neznají nikoho, kdo se jich zbavil tak rychle. Ale jak naschvál, kdyby se odjíždělo o den dva později, mohla jsem jet do Slovinska taky. Naštěstí tam byla dost příšerná průvodkyně, která by mi asi děsně lezla na nervy, tak mě to už tolik nemrzí. Aspoň mi zbylo víc peněz na dovču ve Skotsku, snad mi aspoň ta vyjde. 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s